بیست و نهمین دوره آموزش مدیریت سرمایه گذاری در بازار های مالی با گرایش آموزش جامع تحلیل تکنیکال C.T.A آذر ماه ۹۴ توسط شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا برگزار می گردد.

??????????
??????????

به گزارش بورس نیوز ، بیست و نهمین دوره آموزش مدیریت سرمایه گذاری در بازار های مالی با گرایش آموزش جامع تحلیل تکنیکال C.T.A آذر ماه ۹۴ توسط شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا برگزار می گردد.

طراح و مدرس این دوره آقای مهندس علیرضا مهدی پور که تاکنون 2۸ دوره آموزش مدیریت سرمایه گذاری را در دانشگاه ها و شرکت های کارگزاری و مشاور سرمایه گذاری و پردازش اطلاعات مالی و مراکز آموزشی مختلف برگزار کرده است در باره این دوره چنین می گوید :

این دوره با هدف آموزش کسب بازده مناسب و مدیریت ریسک در بازارهای مالی در قالب مجموعه ای جامع شامل یک سطح مقدماتی و پنج سطح اصلی طی 84 ساعت آموزشی برگزار می شود.

سطح مقدماتی پیش نیاز دوره اصلی بوده و مخصوص علاقه مندانی می باشد که تاکنون در بازار های سهام یا قرار داد های آتی سکه طلا تجربه معاملاتی نداشته اند، علاقه مندان در این دوره با مفاهیم و سازو کار های بازار های سهام و قرار داد های آتی سکه طلا و سهام آشنا می شوند.

در ادامه به تشریح پنج سطح اصلی دوره می پردازیم ، این پنج سطح همانند قطعات پازلی هستند که در کنار یکدیگر معنی پیدا کرده و امکان کسب بازده مناسب و مدیریت ریسک را فراهم می سازند .

در سطح اول اصول تحلیل تکنیکال به شیوه ای کاملا کاربردی مورد بحث قرار می گیرد و عناصر پایه به تفصیل مورد بحث قرار می گیرند.

 

در این دوره کاربرد نرم افزار های تحلیلی پایه مانند متااستاک و ره‏آورد نوین 3 ومتا تریدر آموزش داده می شوند .

در سطح دوم 37 استراتژی معاملاتی قرار داد آتی و 16 استراتژی معاملاتی سهام مورد بحث قرار میگیرد.

 

استراتژی های معاملاتی به بررسی نقاط بهینه ورود و ارزیابی میزان ریسک هر معامله می پردازند.

هدف از سطح سوم ، تشخیص محیط معاملاتی بر اساس نظریه الیوت و الگوهای ریاضی، تعیین هدف قیمتی محصولات مالی ، تشخیص نقاط حمایت و مقاومت و در نهایت وجود یا عدم وجود جریان سرمایه می باشد.

در این دوره کاربرد نرم افزار Advanced Get آموزش داده می شود.

هدف از سطح چهارم تحلیل بازار بر اساس احساسات معامله گران و درک روان شناسی بازار با بهره گیری از نموارهای شمعی ، رنکو ، کاگی و سه خط شکست می باشد، این دید گاه در مدیریت ریسک ومدیریت بحران نقش اساسی ایفا می کند.

در نهایت سطح پنجم که شامل دو بخش می باشد:

در بخش اول معامله گران با سیستم معامله گر منطقی بازار های سرمایه ACDآشنا می شوند، این سیستم وضعیت محصول مالی با توجه به عرضه و تقاضای موثر هر جلسه معاملاتی بررسی کرده و سطوحی را به عنوان نقطه بهینه ورود وسطوحی را جهت متوقف کردن ضرر پیشنهاد می دهد بعلاوه سطوح حمایت و مقاومت کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت محصولات را به روشنی به تصویر می کشد و از سویی دیگر دید گاه معامله گران بازار در کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت درباره محصول مالی مشخص را نمایش می دهد.

و در بخش دوم 20 سیستم معاملاتی بر اساس اصول مورد آموزش در پنج سطح CTA مورد بررسی قرار میگیرد و عملا محیط معاملاتی ، نقطه ورود ، حد ضرر ، پیش بینی سود و در نهایت نقطه خروج انعطاف پذیر را جهت مدیریت بحران در قالب این سیستمهای معاملاتی بیان می کند.

در طول مدت دوره اشتراک رایگان نرم افزار ره‌آوردنوین ۳، نرم افزار جستجوی پیشرفته سهام استاک سرچ به شرکت کنندگان در دوره اختصاص داده می شود.

مدارک پایان دوره با عنوان گواهینامه پایان دوره آموزش مدیریت سرمایه گذاری با گرایش آموزش جامع تحلیل تکنیکال توسط شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا برای دانش آموختگان واجد شرایط صادر می‌شود.

این دوره در روزهای جمعه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ در محل دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیر واقع در میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خ پردیس برگزار می شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت  mabnadp.com یا alirezamehdipour.ir مراجعه و یا با تلفن های 9- 88500378 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.