سوابق سه مدیر جدید نظارت بر بورس ها و بازارها، ناشران و بازار اولیه سازمان بورس مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی تصمیم اخیر رئیس سازمان بورس به اعمال تغییرات مدیریتی و جابجایی و معرفی مدیران، 6 حکم جدید برای مدیران سه بخش مهم سازمان بورس صادر شد. 

در این تحولات سه مدیر خارج از بدنه سازمان بورس انتخاب شده اند که به دلیل سوابق تحصیلی و کاری با حوزه های مختلف بازار سرمایه آشنایی دارند ولی باید دید چه برنامه های برای حوزه مدیریتی خود داشته و چه عملکردی از خود به جا می گذارند. 

به هر ترتیب، عیسی حسین پناه درحالی جانشین محمود رضا خواجه نصیری در واحد مدیریت نظارت بر بورس ها و ناشران شده که وی دارای مدرک فوق لیسانس حسابداری و DBA بوده و طی سال ها مدیرعاملی سرمایه گذاری سایپا، با ارکان و بخش ها و مناسبات بازارسرمایه آشنایی کامل دارد.

سعید محمدعلیزاده هم که جانشین امیرحمزه مالمیر در سمت مدیریت نظارت بر ناشران سازمان بورس شده، دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی و 20 سال سابقه فعالیت در چند شرکت سرمایه گذاری و تولیدی از جمله عضو هیات مدیره سایپا آذین، معاون مالی و اقتصادی سرمایه گذاری سایپا و… است.

غلامرضا شاکری هم که مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس و جانشین بهروز زارع شده ، با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی دارای سوابقی چون رئیس حسابداری شرکت توفیق دارو ( از زیرمجموعه های شستا )، مدیر اقتصادی سازه گسترسایپا، عضو هیات مدیره سایپا شیشه و طیف سایپا و مدیر اقتصادی هلدینگ دارویی تیپکو است.

این در حالی است که محمدرضا معتمد، علی بیک زاده و صابر جعفروند از کارشناسان قدیمی و مسئولان قبلی سازمان بورس بودند که به دلیل سابقه و عملکردی که داشتند با ارتقا سمت به عنوان مدیرنظارت بر نهادهای مالی (جانشین ایوب باقرتبار)، رئیس اداره نظارت بر ناشران بورسی و رئیس اداره نظارت بر ناشران بورسی منصوب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.