در بازدید کاردار سفارت بریتانیا با مدیرعامل بورس تهران اعلام شد: گزارشی برای نحوه از سرگیری همکاری بورس های ایران و بریتانیا

کاردار سفارت بریتانیا در ایران با دیدار از بورس تهران از راه اندازی صندوق حمایتی برای فعالیتهای تجاری در ایران خبر داد و اعلام کرد برای نحوه از سرگیری همکاری بازارهای مالی دو کشور گزارشی تهیه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، روز گذشته بن فندر کاردار سفارت بریتانیا در ایران طی بازدید از بورس تهران و دیدار با مدیرعامل بورس اعلام کرد به زودی گزارشی تهیه و در اختیار مسئولان اقتصادی بریتانیا قرار خواهد داد و در بخشی از آن به نحوه از سرگیری همکاری بازارهای سرمایه دو کشور اشاره خواهد کرد.

براساس این گزارش، وی در بازدید از تالار معاملات بازار سهام ایران (معروف به تالار حافظ ) با تاریخچه بازار سرمایه، تحولات سال های اخیر، شرایط موجود و صنایع و شرکت های پذیرفته شده، ابزارهای معاملاتی، برنامه های آتی و نحوه سرمایه گذاری خارجی در بورس تهران آشنا شد.

کاردار سفارت بریتانیا ضمن ابراز علاقه به از سرگیری روابط اقتصادی بین دو کشور از راه اندازی یک صندوق حمایتی برای فعالیت های تجاری بریتانیا در ایران خبر داد.

حسن قالیباف اصل نیز اظهار امیدواری کرد امکان توسعه همکاری ها و تجدید روابط بین بازار های دو کشور و برقراری ارتباط بین فعالان بازارهای  تهران و لندن پس از رفع تحریم ها در هفته های آینده فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.