پس از آنکه طی انتخابات صبح امروز، هیات رییسه دو کمیسیون مشورتی اتاق تهران یعنی کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات و کمیسیون انرژی و محیط زیست تعیین تکلیف شد،

اعضای دو کمیسیون مشورتی دیگر نیز خود را به محل تشکیل جلسات کمیسیون ها در ساختمان اتاق تهران رساندند تا از میان خود اعضای هیات رییسه را انتخاب کنند.
به گزارش سایت خبری اتاق بازگانی، صنایع، معادن تهران، در انتخابات هیات رییسه کمیسیون «اقتصاد سلامت» محمود نجفی‌عرب با رأی اعضای کمیسیون بر کرسی ریاست نشست. وی که در حوزه صنعت دارو فعال است با کسب اکثریت آرا به این سمت برگزیده شد. همچنین ناصر ریاحی به عنوان نایب رییس اول و حسن فروزان‌فرد به عنوان نایب رییس دوم کمیسیون اقتصاد سلامت انتخاب شدند.
کمیسیون اقتصاد سلامت با حضور اعضای خود شامل ناصر ریاحی، محمود نجفی عرب،پدرام سلطانی، محسن بهرامی ارض اقدس و حسن فروزان‌فرد هر دو هفته یکبار و در روزهای سه شنبه از ساعت 10 تا 12 تشکیل جلسه خواهد داد.
در انتخابات هیات رییسه این کمیسیون، دو نفر از اعضا یعنی آقایان پدرام سلطانی به دلیل حضور در جلسه هیات رییسه اتاق ایران و محسن بهرامی ارض‌اقدس به دلیل حضور در نشستی دیگر، غایب بودند و انتخابات آن با حضور سه نفر از اعضا و به همراه مسعود خوانساری رییس اتاق تهران، مهدی جهانگیری نایب رییس و حامد واحدی خزانه‌دار اتاق تهران برگزار شد.

چراغ کمیسیون گردشگری در اتاق تهران روشن شد
طی انتخاباتی دیگر، اعضای هیات رییسه کمیسیون گردشگری اتاق تهران نیز معرفی شدند. این کمیسیون با نام‌نویسی 7 عضو هیات نمایندگان تشکیل شده‌است و در نخستین نشست آن که به انتخابات اعضای هیات رییسه گذشت، شش عضو حاضر بودند.
طی رأی‌گیری اعضای کمیسیون گردشگری، محسن مهرعلیزاده با 6 رأی به عنوان رییس انتخاب شد در حالی که وی از این پس، علیرضا خائف و محمد امیرزاده را به ترتیب به عنوان نایب رییس اول و دوم این کمیسیون در کنار خود دارد.
جلسات کمیسیون گردشگری اتاق تهران هر دو هفته یکبار و در روزهای یکشنبه از ساعت 8 تا 10 صبح برگزار خواهد شد و اعضای آن مهدی جهانگیری، سیده فاطمه مقیمی،محمود نجفی عرب،محسن مهرعلیزاده،ناصر ریاحی،علیرضا خائف و محمد امیرزاده هستند. در جلسه انتخابات هیات رییسه این کمیسیون، سیده فاطمه مقیمی به دلیل سفر غایب بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.