عموری در آیین معارفه رییس کمیسیون توسعه تجارت: درهای تعامل و تعاون اتاق بازرگانی اهواز بروی همه تجار باز است

 

 

رییس اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی اهواز گفت: در این دوره توجه خوبی به کمسیون های اتاق بازرگانی شده است.
شهلا عموری درآیین معارفه رییس،نایب رییس و دبیرکمیسیون توسعه تجارت اتاق بازرگانی اهوازتصریح کرد:بیش از 95 روز از آغاز بکار هیات نمایندگان دوره جدید اتاق بازرگانی اهواز می گذرد، در این دوره انحصار گرایی و انعطاف فعالیت های اتاق به سمت افراد و یا گروه خاصی دیگر وجود ندارد و هر آنچه که تا به امروز انجام شده یا انتخابی و یا انتصابی حسب قانون و با محوریت توانمندی و مشورت جمعی بوده است.
وی ادامه داد: درهای تعامل و تعاون اتاق ریشه دار بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی اهواز به روی فعالان دلسوز و با اصالت بخش خصوصی و مسولان دولتی باز است و خوشبختانه از زمان آغاز بکار کمیسیون ها و فعالیت اتاق اهواز در دوره جدید همراهی و همکاری خوبی از طرف اعضاء و مسولان شاهد هستیم.
وی با تاکید براینکه دوران پسا تحریم یک فرصت طلایی برای فعالان اقتصادی است ،ادامه داد: امیدواریم در این برهه از زمان دولت نیز بخش خصوصی را همچنان امین و مشاور توانمند خود بداند و در راستای تقویت این بخش نهایت همکاری را داشته باشد.
وی برگزاری میز تخصصی عراق و نشست مشترک با اتاق بازرگانی العماره عراق در خرداد و تیر ماه سالجاری را قدم های اولیه این اتاق جهت تقویت و تحکیم روابط تجاری و رفع مشکلات فعالان اقتصادی فعال در عراق عنوان کرد و گفت: میز تخصصی کالاهایی همچون خرما،سیمان،شیلات و آبزیان و مصالح ساختمانی به دلیل داشتن بیشترین حجم صادرات ازخوزستان ،از جمله برنامه هایی است که در آینده وبصورت تخصصی و باحضور فعالان و مسولان مربوطه به میزبانی اتاق اهواز برگزار خواهد شد.
این عضوهیات نمایندگان اتاق ایران در ادامه با اشاره به اینکه تقویت ارتباط باسازمان ها ی مرتبط با تجارت خارجی، پیگیری مشکلات و مطالبات تجار و بازرگانان بخصوص در حوزه بین الملل، ارجاع پیشنهادات کمیسیون به کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان و …ازجمله برنامه های کمیسیون توسعه تجارت اتاق بازرگانی اهواز،گفت:ارائه مشاوره رایگان به اعضا،اطلاع رسانی به اعضا کمیسیون برای شرکت در گارگاه های آموزشی،نمایشگاهها، ارایه اطلاعات به روز در بخش فعالیت اقتصادی و… از دیگر برنامه های این کمیسیون است.
لازم به ذکر است در این جلسه همایون کوت زاده،علی طرفی و پریا قاسمی به ترتیب بعنوان رییس،نایب رییس و دبیر کمیسیون توسعه تجارت اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی اهواز معارفه شداند.

3 پاسخ به “معارفه رییس کمیسیون توسعه تجارت اهواز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.