قطر به ایرانی‌ها در هر زمینه‌ای؛ چه تجاری و چه توریستی به سختی روادید و ویزا می‌دهد ولی در هر حال کار ما انجام می‌شود.


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایران در دیدار با همتای قطری خود بر حل مسائل تجار ایرانی در کشور قطر تاکید کرده است. مشکل تاجران ایرانی در قطر چیست که این واکنش علی ربیعی را در پی داشته است؟
چند روز پیش علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه یکصد و چهارمین اجلاس بین‌المللی کار در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور قطر بر حل مسائل تجار ایرانی به خصوص در زمینه صدور روادید برای ایرانیان از سوی این کشور تاکید کرده‌ است.

در همین زمینه حسین معروف، عضو اتاق بازرگانی بوشهر  به گفت:بیشترین مراوده تجاری ایران با قطر در بوشهر انجام می‌شود اما در حوزه تجاری مشکلات زیادی وجود ندارد. ما همچنان کار خود را انجام می‌دهیم و البته شاید مقدار آن کم باشد ولی به هر حال در جریان است.

وی ادامه داد: قطر به ایرانی‌ها در هر زمینه‌ای؛ چه تجاری و چه توریستی به سختی روادید و ویزا می‌دهد ولی در هر حال کار ما انجام می‌شود.

معروف با بیان این که در شناور‌های ما، ملوانان و کارگران ایرانی حتی اجازه ندارند پا بر روی اسکله‌های قطر بگذارند، بیان کرد: امیدواریم با حل این موضوع، میزان تجارت ما با کشو قطر زیادتر شود.

عضو اتاق بازرگانی بوشهر با تاکید بر این که از مشکل ایرانی‌ها در حوزه‌های سیاسی و معیشتی خبر نداریم، گفت: ما هرچند کم ولی تجارت خود را با قطر ادامه داده‌ایم و امیدواریم زمینه‌های سیاسی بهتری هم برای برقراری رابطه این دو کشور با هم فراهم شود. اقتصادنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.