۴۱ میلیون بازدیدکننده در سال ۲۰۱۴ رکورد لاس وگاس

Lasvegas

به نقل از اتاق بازرگانی مشترک ایران و امریکا افزایش تمام شاخص‌های کلیدی مهاجرت موسمی لاس وگاس، ادامه‌ی بهبود گردشگری آن را نشان می‌دهد.

لاس وگاس، پذیرای رکورد ۴۱.۱ میلیونی بازدید‌کننده در سال ۲۰۱۴ بود، تقریبا ۱.۴ میلیون نفر بیشتر از حداکثر مجموع قبلی ۳۹.۷ میلیون نفر در سال ۲۰۱۲.

گردشگری لاس وگاس با تولید بیش از ۴۵ میلیارد دلار، تاثیر اقتصادی برای اقتصاد محلی و حمایت از ۳۷۵۰۰۰ شغل محلی داشته است.

به گفته ی رزی رالنکوتر رییس/ مدیر اجرایی LVCVA: " شکست رکورد ۴۰ میلیون بازدیدکننده هدف ما بوده است، و دستیابی به ورای آن یعنی بیش از ۴۱ میلیون بازدیدکننده، به خاطر سختکوشی مکرر شرکا و کارکنان صنعت گردشگری است. گردشگری اقتصاد محلی ما را پیش می‌برد، و رشد سال‌های اخیر هم برای صنعت و هم برای جامعه ی ما نشانه‌ای مثبت است. با بیش از ۹ میلیارد دلار، ما برای ادامه ی رشد و پیشروی به سمت هدف بعدیمان که ۴۵ میلیون بازدیدکننده در سال‌های پیش روست، آماده‌ایم."

دیگر نکات برجسته ی پایان سال:

  • صنعت جلسات و همایش‌ها در ۶ سال گذشته، با حدود ۵.۲ میلیون شرکت‌کننده ی حاضر در همایشها، نمایشگاه‌های تجاری یا جلسات در سال ۲۰۱۴، به بالاترین رکوردش رسید که افزایش ۱.۲ درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می‌دهد. این بالاترین حضور در همایس‌ها از سال ۲۰۰۸ است.
  • لاس وگاس میزبان ۲۲۱۰۳ جلسه، نمایشگاه تجاری یا همایش در سال ۲۰۱۴ بوده است، کمی بالاتر از میزان آن در ۲۰۱۳. همچنین در سال ۲۰۱۴، مجموع بیشترین تعداد جلسات و همایش‌ها از سال ۲۰۰۸ به بعد، در لاس وگاس برگزار شد.
  • میانگین اشتغال این شهر ۲.۴% در ۲۰۱۴ رشد داشته و به ۸۶.۸% رسیده است. اشتغال شهر لاس وگاس ۲۲% بالاتر از میانگین ملی ۶۴.۱% است.
  • متوسط کرایه ی روزانه ی اتاق در لاس وگاس از ۶ دلار به حدود ۱۱۷ دلار در سال ۲۰۱۴ افزایش یافته است.

دیگر شاخص مثبت برای صنعت گردشگری نوادای جنوبی، افزایش حدود ۲۱۰۰۰ شغل به این صنعت از زمان رکود در نوامبر ۲۰۰۹ است، گردشگری ۴۶% کل شغل‌های محلی را تشکیل می‌دهد. بازده – آیداپوریانسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.