فهرست جدید فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران در حوزه‌های بازرگانی، تجارت، مناطق آزاد، صنعت، بانک و بیمه آبان ماه امسال در کیش رونمایی می‌شود.

بهبود بهی‌زادی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه کیش گفت: در پی برنامه حضور سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور برای توسعه سرمایه‌گذاری‌ها در کیش، مذاکراتی با اتاق‌های مشترک بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی برای حضور هیات‌های تجاری و اقتصادی با اولویت کشورهای آسیایی و اروپایی آغاز شده است.

 

وی افزود: بر این اساس، دو گردهمایی بین المللی با رویکرد تحقق رونق و اشتغال در مناطق آزاد اقتصادی و تجاری ایران، جذب سرمایه گذاران خارجی و ایرانیان خارج از کشور، توسعه به منظور انتقال دانش و تکنولوژی های روز جهان و معرفی فرصت‌های طلایی سرمایه‌گذاری پروژه‌های اولویت‌دار کشور در حوزه انرژی، عمران و شهرسازی، گردشگری و مناطق آزاد تجاری و اقتصادی، بیمه و بازار سرمایه برگزار خواهد شد.
 
وی تصریح کرد: بر این اساس نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران و نمایشگاه بانک، بیمه و خصوصی‌سازی با حضور هیات های تجاری و اقتصادی با محور دیپلماسی اقتصادی و تسهیل روابط بین المللی با کشورهای مختلف جهان، آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود.
 
به گفته بهی‌‌‌زادی، هیات‌های تجاری و اقتصادی بسیاری از کشورهای مختلف جهان برای اطلاع یافتن از آخرین وضعیت حمایت از سرمایه‌گذاری‌ها و  مذاکره با طرف‌های خارجی به ایران خواهند آمد.بر این اساس، فهرست جدید فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران در حوزه صنایع، معادن، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، برق و انرژی های نو، عمران و شهر سازی، مناطق آزاد تجاری و گردشگری، بانک، بیمه و بازار سرمایه به سرمایه گذاران علاقمند بخش خصوصی و خارجی عرضه می شود.
 
به گفته وی، نشست‌های تخصصی با حضور مقامات و مسئولان دولت، کارگاه‌های توجیهی و معرفی تخصصی فرصت‌های سرمایه‌گذاری به تفکیک صنایع، تولید و تجارت کشور، استفاده از تسهیلات مناطق آزاد تجاری و اقتصادی منطقه آزاد کیش، تشریح جزئیات ارائه معافیت‌های مختلف گمرکی و مالیاتی به سرمایه گذاران بخش خصوصی و خارجی نیز در این دو نمایشگاه برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.