بورس پرس خبر می دهد:

زمان پذیره‌نویسی جذاب و ۵۰ تومانی هر سهم یک شرکت بیمه مشخص شد

زمان پذیره‌نویسی ۱۵ روزه شرکت در شرف تاسیس بیمه بیمه تجارت نو مشخص شد تا یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون سهم آن به قیمت هر سهم ۵۰ تومان پذیره نویسی شود.

 

در پی صدور مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار برای پذیره‌نویسی شرکت در شرف تاسیس بیمه بیمه تجارت نو در اواخر اردیبشهت ماه سال جاری، زمان این پذیره‌نویسی جذاب مشخص شد.

براساس این گزارش، طبق برنامه اعلامی قرار است از 31 خرداد به مدت 15 روز، یک میلیارد و 750 میلیون سهم این شرکت در شرف تاسیس از طریق کارگزاران فعال در فرابورس به قیمت هر سهم 50 تومان ( معادل 50 درصد ارزش قیمت اسمی 100 تومانی هر سهم ) پذیره نویسی شود. 50 تومان مابقی نیز در تعهد پذیره نویسان خواهد بود که باید حداکثر طی دو سال پرداخت شود.

حداقل و حداکثر تعداد سهام قابل خرید برای اشخاص حقیقی 10 و 100 هزار سهم و برای اشخاص حقوقی 10 هزار و 10 میلیون سهم تعیین شده است.در این پذیره نویسی ، هر کدام از دو شرکت تامین سرمایه نوین و ملت، متعهد حداکثر 20 درصد سهام شده اند 

سرمایه اسمی این شرکت در حال تاسیس 250 میلیارد تومان بوده و سرمایه گذاری ایرانیان و عمران رضوی با 20 و 10 درصد مالکیت ، 30 درصد سرمایه معادل 75 میلیارد تومان این بیمه در شرف تاسیس را تعهد اما 37.5 میلیارد تومان را پرداخت کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.