مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران شد

اولین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران در دور هشتم، صبح امروز و با حضور 55 نفر از اعضا برگزار شد. برابر قانون اتاق‌های بازرگانی دستور جلسه این نشست، که هم‌اکنون نیز ادامه دارد، انتخاب هیات رئیسه اتاق تهران است. در نخستین رأی‌گیری این نشست مسعود خوانساری با کسب 51 رأی به عنوان رئیس اتاق تهران انتخاب شد.

مسعود خوانساری تنها نامزد این پست بود که موفق شد از 54 رأی به گلدان ریخته شده، 51 رأی را به خود اختصاص دهد. یحیی آل‌اسحاق رئیس دو دوره قبلی اتاق تهران نخستین فردی بود که رأی خود را به صندوق انداخت.

علا میرمحمد صادقی و مهدی جهانگیری نایب رئیس اتاق تهران شدند

در ادامه اولین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران، رأی‌گیری برای دو صندلی نایب‌رئیسی هیات رئیسه انجام شد که طی آن مهدی جهانگیری عضو تازه وارد هیات نمایندگان و علا میرمحمد صادقی عضو باسابقه هیات نمایندگان اتاق تهران به این سمت انتخاب شدند.

برای این دو صندلی، علا میرمحمد صادقی و مهدی جهانگیری بدون رقیب وارد انتخابات شدند. در رأی‌گیری صورت گرفته برای انتخاب دو نایب رئیس مهدی جهانگیری 47 رأی و علا میرمحمد صادقی 45 رأی از مجموع 55 رأی ممکن را کسب کردند. برابر تعرفه‌های انتخاب هیات رئیسه 38 برگه به نام هر دو نامزد، 9 برگه به نام مهدی جهانگیری، 7 برگه به نام علا میرمحمدصادقی و یک برگه نیز سفید به صندوق انداخته شد.

بنابراین مهدی جهانگیری و علا میرمحمدصادقی در چهار سال آینده و در دور هشتم هیات نمایندگان اتاق تهران به عنوان دو نایب رئیس اتاق تهران فعالیت خواهند کرد.

سیدحامد واحدی و سیده فاطمه مقیمی وارد هیات رئیسه شدند
در اولین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران در دور هشتم، بعد از انتخاب مسعود خوانساری به عنوان رئیس اتاق و مهدی جهانگیری و علا میرمحمدصادقی به عنوان دو نایب رئیس، انتخابات خزانه‌دار و منشی هیات رئیسه نیز برگزار شد تا ترکیب پنج نفره هیات رئیسه مشخص شود.

ابتدا در رأی‌گیری برای خزانه‌دار اتاق تهران، سیدحامد واحدی تنها نامزد بود که موفق شد 49 رأی از مجموع 56 رأی را به خود اختصاص دهد. پیش از این انتخاب با اضافه شدن یکی دیگر از اعضای هیات نمایندگان تعداد حاضران و صاحبان رأی به 56 نفر رسیده بود. در انتخاب خزانه‌دار هیات رئیسه، سید حامد واحدی با 49 رأی و 7 رأی سفید به این سمت انتخاب شد.
در ادامه نیز سیده فاطمه مقیمی به عنوان تنها نامزد پست منشی هیات‌رئیسه انتخاب شد که توانست 47 رأی از مجموع 56 رأی را به خود اختصاص دهد. در انتخاب سیده فاطمه مقیمی به عنوان منشی هیات رئیسه تعداد 9 رأی سفید نیز به گلدان انداخته شد.

با این انتخاب هیات رئیسه دور هشتم هیات نمایندگان اتاق تهران شناخته شد و ترکیب پنج نفره‌ای با حضور مسعود خوانساری به عنوان رئیس، مهدی جهانگیری و علا میرمحمدصادقی به عنوان دو نایب رئیس، سیدحامد واحدی خزانه‌دار و سیده فاطمه مقیمی منشی هیات رئیسه در چهار سال آینده هدایت اتاق تهران را برعهده خواهند داشت.

علا میرمحمد صادقی و مهدی جهانگیری نایب رئیس اتاق تهران شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.