توقف نماد ۳ شرکت بورسی برای مجمع و آخرین روز معامله یک حق تقدم

در پایان معاملات امروز نماد ۳ شرکت بورسی برای افزایش سرمایه و انتخاب هیات مدیره بسته می شود. همچنین آخرین روز داد و ستد معاملات یک حق تقدم خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پایان معاملات امروز بازار سهام ، نماد شرکت های بیمه البرز و دارویی عبیدی برای مجمع فوق العاده (افزایش سرمایه) ، پارس سویچ برای مجمع عادی به طور فوق العاده ( انتخاب هیات مدیره ) بسته می شود. همچنین نماد حق تقدم سرمایه گذاری آتیه دماوند به دلیل اتمام مهلت پذیره نویسی متوقف می شود.

براساس این گزارش، در پی صدور مجوز افزایش سرمایه ۱۱٫۱۱ درصدی بیمه البرز از سود انباشته، مجمع فوق العاده این شرکت ساعت ۱۰ روز شنبه ۲۶ دی (به آدرس خیابان شریعتی ، بالاتر از وحید دستگردی، نبش کوچه آبان، پلاک ۱۳۲۰) برگزار خواهد شد تا در صورت موافقت مجمع ، سرمایه “البرز” از ۳۶۰ به ۴۰۰ میلیارد تومان برسد.

همچنین مجمع فوق العاده داروسازی‌ عبیدی‌ برای افزایش سرمایه ۱۲۰ درصدی ساعت ۱۲ شنبه آینده در محل شرکت برگزار می شود تا سرمایه اسمی و ۱۶٫۸ میلیارد تومانی “دعبید” از محل سود انباشته به ۳۶٫۹ میلیارد تومان برسد.

همچنین مجمع عمومی فوق العاده این شرکت کوچک بورسی می تواند با انجام افزایش سرمایه از ۳۶٫۹ به ۶۷٫۲ میلیارد تومان از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی موافقت و اختیار عملی کردن آن را به مدت ۲ سال به هیات مدیره تفویض کند تا پس از أخذ مجوز از سازمان بورس، عملی شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.