برخلاف شایعاتی مبنی بر عرضه اولیه سهام یکی از دو شرکت "خدیزل و حجنوب"، تا به این ساعت عرضه اولیه ایی در کار نیست و هماهنگی ها در جریان است. بنابراین سهامداران فقط به اطلاعیه رسمی توجه کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طی روزهای گذشته برخی فعالان بازار در فضای مجازی از برنامه عرضه اولیه شرکت کشتیرانی جنوب – خط ایران یا بهمن دیزل در دو شنبه جاری خبر داده و حتی اقدام به ارایه تحلیل و برآورد قیمتی برای سهام "حجنوب" کرده اند.

این درحالی است که پیگیری از مسئولان تصمیم گیر و مستقیم در تعیین زمان عرضه شرکت های فرابورسی نشان می دهد تا به این ساعت ، برنامه عرضه ایی قطعی نشده ولی هماهنگی ها برای نهایی کردن عرضه اولیه یکی از دو شرکت یا سه شرکت کشتیرانی جنوب – خط ایران یا بهمن دیزل و یک شرکت پتروشیمی ، ادامه دارد اما تا به این ساعت هم به نتیجه ایی نرسیده است. با این حال ممکن است طی ساعات یا روزهای آینده برنامه جدیدی اعلام شود.

بنابراین در صورت اتمام هماهنگی ها و نظر سهامداران عمده و مسئولان سازمان و شرکت فرابورس، سهام یک یا دو شرکت کشتیرانی جنوب – خط ایران یا بهمن دیزل در روزهای آینده عرضه اولیه خواهد شد.

با این اوصاف سهامداران باید مانند همیشه منتظر صدور اطلاعیه رسمی از سوی مراجع مانند فرابورس باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.