مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران آخرین وضعیت آب‌رسانی به شهرک صنعتی شمس‌آباد را تشریح کرد و گفت:

شهرک تخصصی پوشاک تا دو سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی درباره مشکل آب شهرک صنعتی شمس‌آباد اظهار کرد: خروجی انتقال آب از تهران و از قنات‌های محمدیه و شوش عباسی برای این شهرک در حال اجراست که حدود 25 کیلومتر طول دارد و با اجرای این طرح 150 لیتر در ثانیه آب رسانی به این شهرک انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه تاکنون 17 کیلومتر از این پروژه لوله‌گذاری شده است، ادامه داد: مابقی پروژه در حال انجام است که امیدواریم تا پایان سال بتوانیم آن را به بهره‌برداری برسانیم.

به گفته سلیمانی در حال حاضر واحدهای تولیدی مستقر در این شهرک می‌توانند از میزان آبی که از شرکت خریده‌اند استفاده کنند اما برای استفاده بیشتر محدودیت وجود دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران درباره اینکه چندی پیش برخی از واحدهای تولیدی در این شهرک مشکل قطعی آب در برخی روزها داشته‌اند، گفت: واحدهایی که این مشکل را داشتند مورد بررسی قرار گرفتند که مشخص شد بیشتر مشکل مربوط به بحث فنی خود واحدهای تولیدی بوده است و در حال حاضر در هیچ جای شهرک این مسائل وجود ندارد.

سلیمانی افزود: از سوی دیگر تغییراتی را در چاه‌های آب انجام دادیم که در سال جاری توانستیم حدود 50 تا 60 لیتر در ثانیه میزان آب ورودی به شهرک را افزایش دهیم.

وی همچنین درباره آخرین وضعیت شهرک صنعتی تخصصی پوشاک که قرار است در تهران ایجاد شود، گفت: مصوبه این شهرک دریافت شده و کارهای عمرانی آن تا دو هفته آینده آغاز خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران با بیان اینکه واگذاری زمین‌های این شهرک از سال آینده آغاز خواهد شد، گفت: ما معمولا حدود شش ماه خودمان روی شهرک کار می‌کنیم و پس از آن به موازات آماده‌سازی زیرساخت توسط این شرکت، واحدهای تولیدی نیز کار ساخت و ساز خود را انجام می‌دهند تا طی دو سال آینده همه واحدها آماده بهره‌برداری باشد.

سلیمانی در ادامه با بیان اینکه واگذاری زمین‌های شهرک‌ صنعتی شهریار از مهرماه آغاز شده است، ادامه داد: تعدادی از این واحدها واگذار شده و حدود 50 واحد تولیدی نیز برای عقد قرارداد به شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران مراجعه کردند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر سه قرارداد در مرحله نهایی است، گفت: امیدواریم این شهرک در سال آینده با حدود 50 تا 60 واحد تولیدی کار خود را آغاز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.