برگزاری کنفرانس تجارت و سرمایه گذاری ایران و اتحادیه اروپا

وزیر صنعت، معدن و تجارت به منظور بررسی مناسبات اقتصادی و راههای تجارت و سرمایه گذاری بیشتر ایران و اتحادیه اروپا در سفری دو روزه به وین پایتخت اتریش سفر خواهد کرد.

به نقل از شاتا، وزیر صنعت ،معدن و تجارت  سرپرستی  هیئت ایرانی را به عهده دارد و  تیمی از بخش‌های اقتصادی، مالی، بانکی و سرمایه گذاری خارجی همچنین افرادی از صنایع نفت,گاز,پتروشیمی,معدن,خودرو و سایر صنایع مهندس محمدرضا نعمت زاده را در این سفر همراهی خواهند کرد.

رسیدن به درک گسترده بین ایران و جهان و بررسی افق های جدید برای همکاری بیشتر در زمینه های اقتصادی و تولیدی  از جمله اهداف درنظر گرفته شده به شمار می آیند.

این اقدام پیشرفت و تاثیر شگرفی بر ساختار همکاری جهانی و منطقه‌ای به جای خواهد گذاشت و از این منظر پتانسیبل عظیم ایران  بیش از گذشته درک خواهد شد ضمن اینکه تغییرات مثبت الزامی در بسیاری از زمینه‌ها شامل سرمایه گذاری,پیشرفت تجاری و اقتصادی در نهایت به پایداری این منطقه و ایجاد صلح,امنیت و موفقیت کمک خواهد کرد که این موضوع دلیلی است  بر توقعی که از نقش ایران در اقتصاد جهانی می‌رود که  دراین راستا تغییرات لحظه‌ای حائز اهمیت خواهد بود.

برای دستیابی به این تغییر, گروهی از سازمان‌های دولتی و خصوصی ایرانیان و اروپاییان بر آنند تا کنفرانسی بین المللی در راستای همکاری‌های ایران-اروپا در دوره پس از تحریم برگزار کنند و  این گردهمایی به کسب و کارها,سرمایه گذاران و کارآفرینان شانس درک,تجزیه و تحلیل و کشف فرصتها و همچنین ارتباط با مقامات عالی رتبه ,سیاست گذاران و سایر ذی‌نفعان می‌دهد.

گفتنی است: در این کنفرانس دو روزه که 23 و 24 جولای 2015 همزمان با یکم و دوم مرداد ماه  در وین برگزار خواهد شد تجار، صنعتگران و مقاماتی از اتریش,فرانسه,انگلستان,آلمان و سایر کشورها در این رخداد حضور خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.