اولین جلسه سالجاری کمیسیون مسوولیت اجتماعی و اخلاق کسب و کار

اولین جلسه سالجاری کمیسیون مسوولیت اجتماعی و اخلاق کسب و کار در اتاق اهواز که با حضور جمعی از فعالان اقتصادی استان ، رأس ساعت ده روز سه‌شنبه 30 تیرماه برگزار شد

خانم دکترعموری درآیین معارفه رییس کمیسیون مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی اهواز: همه ما درمقابل توسعه خوزستان و کشور مسئول هستیم

رییس اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی اهواز گفت: ماهم همچون مسولان استانی از بانک های خوزستان گله مند هستیم و درخواست داریم که بانک ها در بهبود محیط کسب و کار مشارکت خوبی داشته باشند.

شهلا عموری  که در آیین آغاز بکار و معارفه رییس،نایب رییس و دبیر کمیسیون مسئولیت اجتماعی و اخلاق کسب و کار اتاق بازرگانی اهوازسخن می گفت،افزود: بانک های استان منابع کلان مالی در اختیار دارند که انتظار داریم این منابع در مسیر حمایت از تولیدکننده و توسعه اشتغال هزینه شود.

وی باتاکید براینکه  همه ما در مقابل توسعه استان و کشور خود مسئولیت داریم تصریح کرد:اعتقاد ما براین است که هرجا احساس مسئولیت و اخلاق حاکم باشید هیچ کاری بر زمین نخواهد ماند، لذا انتظار داریم همانگونه که بانک ها در وصول مطالبات خود اهمیت ویژه قائل هستند در پرداخت تسهیلات به  فعالان اقتصادی اصیل نیز نگاهی خاص  داشته باشند و حد و مرز بین یک تاجر و بازرگان با افرادی که تسهیلات دریافتی را در مسیرهای غیرواقعی هزینه میکنند را مشخص کنند.

این فعال اقتصادی با اشاره به  اینکه فعالان اقتصادی در دوران پساتحریم  مسئولیت و پاسخگویی آنها فراتر از کسب سود خواهد بود،ادامه: شرکت‏ها و کارخانجات تاثیر عمده‌ و اثر بخشی بر سیستم اجتماعی یک جامعه دارند و این امر در استان خوزستان با توجه به تعدد  و ملی بودن این شرکت ها  باید  بیشتر ملموس شود و مدیران آنها باید پاسخگوتر باشند.

وی اتاق بازرگانی اهواز را پیشگام در تشکیل کمیسیون مسئولیت اجتماعی و اخلاق کسب و کار در کشور و خوزستان نام برد و ادامه داد: در این دوره رویکرد اتاق بازرگانی اهواز رویکر مطالبه گرانه با محوریت  تعامل و همکاری  با مسئولان و حمایت از اعضا ی اتاق خواهد.

لازم به ذکر است در این جلسه کاظم مهاوی،فرامرزاحمدی نژاد و پریا قاسمی به ترتیب بعنوان رییس،نایب رییس و دبیر کمیسیون مسئولیت اجتماعی و اخلاق کسب و کار اتاق بازرگانی اهواز معارفه شداند.

نایب رییس کمیسیون مسولیت اجتماعی و اخلاق کسب و کار:اخلاق فردی و کاری حلقه اثرگذار جامعه امروزی است

نایب رییس کمیسیون مسولیت اجتماعی و اخلاق کسب و کار اتاق بازرگانی اهواز که درجلسه این کمیسیون  سخن گفت، افزود:اخلاق و تعهد اجتماعی دو مقوله بسیار مهمی است که شعرمعروف "بنی آدم اعضای یکدیگراند" اساس تعهد انسانی و اجتماعی به جامعه را نشان میدهد.

فرامرزاحمدی نژاد اخلاق فردی و کاری را حلقه اثرگذار و مهم تعامل وتعاون بین افراد بیان کرد و ادامه داد: در بهبود مسولیت اجتماعی و اخلاق کسب و کار سه قوه و بخش خصوصی همه باهم مسول هستند و این مسولیت زمانی ملموس خواهد بود که طرح ها و برنامه های پیش بینی شده به بهترین شکل اجرایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.