رییس اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی اهوازدر آیین آغاز بکار کمیسیون کار آفرینی، این کمیسیون را از عوامل موثر در ایجاد اشتغال عنوان کرد و گفت:

کمیسیون کار آفرینی از جمله کمیسیون های مهم اتاق بازرگانی اهواز که خوشبختانه اعضا این کمیسیون از صاحب نظران،مسولان استانی و جمعی از فعالان اقتصادی تشکیل شده است.
 
شهلا عموری با بیان اینکه کار آفرینی  و توجه به آن در دنیای امروز یک ضرورت است افزود: در حال حاضر کسب و کار شکل و شیوه ی جدیدی به خود گرفته است و می طلبد بخش خصوصی که در امر ایجاد اشتغال توانمندی و استعدادخوبی دارد به این سمت و سوی حرکت کنند .
وی افزود: در استان خوزستان نیز با توجه به دارا بودن پتانسیل ها و منابع متعدد زمینه رشد و توسعه کارآفرینی مهیا است و امیدواریم کمیسیون کارآفرینی اتاق بازرگانی اهواز بعنوان یک حلقه وصل  مهم در ترویج کارآفرینی و حمایت از کار آفرینان قدم های ماندگاری بردارد.
وی کارآفرینی و کارآفرینان  را دارای نقش کلیدی در روند توسعه و پیشرفت اقتصادی کشورها عنوان کرد و گفت: کارآفرینی و سابقه درخشان کارآفرینان در توسعه بسیاری از کشورها اهمیت  و اثر گذار بوده که می طلبد در کشور ما نیز  با توجه به مشکلات اقتصادی، در فرهنگ سازی امرکارآفرینی و حمایت از کارآفرینان حمایت های جدی صورت گیرد.
رییس اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی اهواز با تاکید براینکه این اتاق از تصمیمات این کمیسیون حمایت خواهد کرد،افزود: شکی نیست که نیروی انسانی از سرمایه های ارزشمند در روند توسعه محسوب می شود و قطعا اگر بتوانیم کارآفرینان توانمند تربیت کنیم، این افراد اهرم های تجاری و اقتصادی قویتری در کشور خواهیم داشت.
 وی باتاکید براینکه کاهش تصدیگری دولتی باعث رونق و گشترش فعالیت های کسب و کار میشود افزود: امیدواریم در اجرای سیاست های اقتصاد مقامتی که اجرای بخش وسیعی از آن متوجه بخش خصوصی است حضوری پرنگ تر داشته باشیم چرا اعتقاد داریم اشتغالی که توسط بخش خصوصی ایجاد میشود از دوام و قوام خوبی برخوردار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.