تالار بورس اهواز گشایش یافت    

تالار بورس اهواز دوشنبه با حضور وزیر اقتصاد و دارایى، دبیر کل بورس اوراق بهادار تهران و جمعى از مسوولان استانى گشایش یافت . این تالار سیزدهمین تالار بورس اوراق بهادار کشور است که گشایش مىیابد. براى خرید و نصب تجهیزات این تالار که در بانک توسعه صادرات اهواز راه -اندازى شده ، سه میلیارد ریال هزینه شده است . تالار بورس اهواز در فضایى به وسعت ….. متر مربع ،با یک تالار اصلى و هفت کارگزار فعالیت خود را آغاز کرده است . این تالار…. ایستگاه معاملاتى دارد که تاکنون …. ایستگاه آن متقاضى داشته و براى شش متقاضى از این تعداد مجوز صادر شده است .

در بهمن ماه 1383 تالار بورس اهواز با حضور وزیر اقتصاد و دارایى، دبیر کل بورس اوراق بهادار تهران و جمعى از مسوولان استانى گشایش یافت. این تالار سیزدهمین تالار بورس اوراق بهادار کشور بود که افتتاح می شد. در آن زمان براى خرید و نصب تجهیزات این تالار که در بانک توسعه صادرات اهواز راه اندازى شد سه میلیارد ریال هزینه شد.

به گزارش شوشان ، در آن زمان معاون برنامه ریزی و اداری مالی استانداری خوزستان در مصاحبه با یکی از خبرگزاری ها گفته بود که برای راه اندازی و نصب و خرید تجهیزات مورد نیاز تالار بورس اهواز حدود 3 میلیارد ریال هزینه شده است.

فرامند هاشمی زاده که معاونت برنامه ریزی استانداری را در سال 83 به عهده داشت ضمن اشاره به هزینه بالا برای راه اندازی این بورس گفت که این بورس پشتوانه مطمئنی برای تامین منابع مالی مورد نیاز صنایع و واحدهای تولیدی استان خواهد بود.

اما متاسفانه در کمال تعجب و با وجود هزینه های هنگفت در راه اندازی ، ساختمان بورس اهواز سال هاست که رها شده و هیچ رفت و آمدی در این ساختمان عریض و طویل انجام نمی شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.