آخرین اخبار از افزایش سرمایه شرکت قاسم ایران نشان می دهد افزایش سرمایه ۴۴ میلیارد تومانی از دو محل به سازمان بورس ارایه شده و طی روزهای آینده نتیجه آن مشخص می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت قاسم ایران درحالی بعد از کشف قیمت هزار تومانی هر سهم در 21 آبان سال گذشته ، اولین مجمع سالانه بعد از حضور در فرابورس را 3 سوم خرداد با تقسیم سود 14 تومانی هر سهم برگزار کرد که موضوع افزایش سرمایه آن یکی از موارد طولانی بود که به رغم اعلام مسئولان آن ، نامعلوم مانده بود.

براساس این گزارش،حال در شرایطی قیمت هر سهم این شرکت به 655 تومان رسیده که آخرین پیگیری های بورس پرس نشان می دهد افزایش سرمایه     " قاسم" از حدود دو ماه پیش به سازمان بورس ارایه شده اما به دلیل وجود ایرادها و اشکالاتی ، امکان صدور مجوز فراهم نشده است.

با این حال بعد از چند بار مکاتبه بین سازمان بوررس و شرکت ، طی روزهای آینده افزایش سرمایه قاسم ایران توسط سازمان بورس تعیین و تکلیف می شود .

در صورت مجوز قانونی ، سرمایه اسمی و  36 میلیارد تومانی کنونی این شرکت از دو محل سود انباشته و مطالبات و آورده نقدی سهامداران با 44 میلیارد تومان افزایش به 80 میلیارد تومان خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.